МВР и прокуратурата ще дадат брифинг по случая "Петрохан" днес от 15:30 часа. Брифингът ще се проведе в сградата на Главна дирекция "Национална полиция" на бул. „Александър Малинов" №1, съобщава пресцентърът на Апелативната прокуратура в София.
Очаквайте подробности.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
305
13
09.02 2026 в 16:33
20482
12
09.02 2026 в 16:25
305
11
09.02 2026 в 16:19
305
10
09.02 2026 в 16:15
-4585
9
09.02 2026 в 16:02
Щяхме да си живеем спокойно под дектата и нямаше да се налага мафията да убива 6 невинни човека за назидание и страх !
А като награда , Господарят щеше да ни построи и магистрала до Гренландия , нали сме в пакта за мир на диктатора тръмп !
А вместо в магнитски , пеевски игоранов щяха да бъдат почетни граждани бизнесмени на MAGA , което всъщност ще е някогашната САЩ ...само че простираща се чак до Гренландия и Огнена Земя , Протокът на Дрейк !
-4585
8
09.02 2026 в 15:53
Ако не беше подал оставка , Простакът борисов щеше да затвърди Диктаторският режим , всичко беше негово ,само следваше да суспендира конституцията и да наложи посмъртна собственост на властта си !
И като знаем всички ,че Господарят е безсмъртен ....щяхме да откараме още 200- 300 години в Режима му !
-4585
7
09.02 2026 в 15:49
Господарят изглупи като подаде оставака на правителството на пеевски-простак !
Вместо да измори протестиращите , идваха празници , зима е ... простакът борисов , известен страхливец .... подаде оставката без да пита другите бандити около себе си !
Простакът можеше , като през 2020 да изтощи протестиращите с месеци, на 5-6 месец те щяха да се откажат.
Простакът можеше да мобилизира полицията и жандармерията да бие когото свари ,можеше да въведе вечерен час 20 часа със забрана за напускане на домовете .
Можеше да мобилизира пожарните да помитат със струи вода осмелилите се да протестират.
Кой щеше да дръзне , ако протестиращите биваха прибирани за 5-6 месеца безвъзмезден труд в мини и хамалски труд .
Можеше да забрани градовете да бъдат напускани от жителите си ,напускане само с пропуск изваден от жандармерията .
Можеше да си направят с пеевски трибунали за бързи присъди
20482
6
09.02 2026 в 15:11
Овчарят от ДАНС ще присъства ли?
14618
5
09.02 2026 в 15:01
За масовия човек това е непозната територия - на това разчитат хора като него.
За който не е наясно, с хипноза се занимава например и доктор Тенчев, за чийто пациенти има изписани книги по форумите, някои от тях - лични преживявания. Спал е с повечето от тях, някои дори не са разбрали
3168
4
09.02 2026 в 14:43
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци