Молитва за вразумление на политиците беше отслужена във всички храмове в Дупнишко, предаде Нова телевизия.
Вчера ви съобщихме, че за това призова архиерейският наместник отец Георги Паликарски. Той участва в протестите срещу даването на мандат на ДПС, която ще вкара Александър Методиев с прякора Бат' Сали в парламента от Кюстендилски регион.
„Наистина през тези 25 г. нито един път нашите политици не се осъзнаха и не разрешиха проблема за България. Всеки гледа да стане депутат, да оправи своето благосъстояниеи след това мисли за държавата. От прехода до ден днешен, ние не видяхме да се мисли за народа. Затова ние предприехме мирно да решим този въпрос с една молитва за вразумление”, обясни отец Георги Паликарски.
Дупничани също се помолиха нещата в държавата да тръгнат в правилната посока.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни