Метрото вече се движи нормално

OFFNews 06 December 2016 в 07:00 5273 0
Метрото вече се движи нормално

Движението на метрото в София е вече напълно възстановено след вчерашната авария. За това съобщи кметът на столицата Йорданка Фандъкова във Фейсбук. 

Метрото по линия 1 се движи нормално. Аварията в участъка между станциите на стадион В. Левски и СУ Св. Кл. Охридски е отстранена, написа Фандъкова. 

Вчера около 17:30 часа авария прекъсна работата на метро влаковете и блокира стотици пътници. В последствие бяха пуснати автобуси, които да покрият маршрута на подземната железница. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира