Най-голямата бензиностанция на Балканите и третата по големина в Европа вече работи в столичния квартал "Люлин".
"Изпълнихме обещаното! София, свободна си! Честито! Нашата ВОЛЯ за развитие надделя. Най-голямата бензиностанция на Балканите - VM Petroleum в Люлин, вече работи. Денонощно", написа лидерът на ВОЛЯ Веселин Марешки на страницата си във фейсбук.
Бизнесменът политик публикува и снимки на мегабензиностанцията. От тях се вижда, че там бензин А-95 се продава по 1,88 лева за литър, дизелът е по 1,86 лв./л, А-98 - 2,05 лв./л, а газта - 0,91 лв./л.

Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
32185
10
15.03 2017 в 15:42
истинността на "ВОЛЯ"...
20355
9
15.03 2017 в 14:53
На 3.80 лв да зареждане, ега, щом сте тарикати и чорбаджии, проклех ви :)
22008
6
15.03 2017 в 10:26
13506
4
15.03 2017 в 09:35
21320
3
15.03 2017 в 08:56
22008
2
15.03 2017 в 01:23
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други