Откраднаха легнал полицай във врачанското село Ребърково, съобщи bTV.
Селото, което от години понася засиления трафик заради ремонта на скоростния път Мездра-Ботевград, често остава без пътни знаци и табели. Монтираният на 1 август миналата година „легнал полицай“ е бил поставен с цел ограничаване на скоростта и повишаване на безопасността на пешеходците. По този участък има две такива съоръжения.
По думите на кмета Петър Петков, от съоръжението липсват пет от средните елементи, докато четири крайни части са оставени на място. За да не създават опасност, останалите части са били преместени встрани от пътя.
Който ги е премахнал, е прибрал дори и болтовете от конструкцията.
В района няма видеонаблюдение и затова извършителят все още не е установен. За случая е подаден сигнал в полицията.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец