Международното летище в Бирмингам скоро може да вземе името на легендарния рокаджия Ози ОЗбърн.
Тази идея бе дадена от откривателя на скандалния Озбърн и Black Sabbath - Джим Симпсън, който е и президент на лейбъла Big Bear, съобщават сайтът contactmusic.com
Смятам, че промяната на името ще носи посланието, че тук в Бирмингам се гордеем с него, казва Симпсън.
Решението е разгледано от директора на летището Филип Паркин. Според него е интересно, но първо трябва жителите на града да одобрят името.
Летището в Ливърпуул днес носи името на Джон Ленън, а в Калифорния летището Бърбанк-Глендейл-Пасадена е кръстено на популярният актьор Боб Хоуп през 2003 година.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Три тела открити в общежитие в Угърчин
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
СВО идет по плану: ВСУ спря тока в Севастопол