Част от коалиционните партньори в третото правителство на Бойко Борисов почетоха Деня на победата под знамената на СССР и ликовете на Ленин, Сталин и Георги Димитров.
Лидерът на "Атака" Волен Сидеров, заедно със зам.-председателя на парламента Явор Нотев и зам.-председателя на Парламентарната група на партията Десислав Чуколов, взеха участие в шествието на Безсмъртния полк и положиха венци пред Паметника на съветската армия в София. Там беше и бившият главен секретар на МВР в правителството на Пламен Орешарски Светлозар Лазаров.

В събитието участие взе и посланикът на Русия у нас Анатолий Макаров.
Следете новините ни в :






































Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни