Имаме си змия в района! Люспестата дама си бе избрала едно дърво на ул. „Христо Чернопеев“, в близост до ресторант „Капри“. Там я е забелязал гражданинът, който ни сигнализира веднага, съобщи кметът на столичния район "Слатина" Георги Илиев във фейсбук.
Той разказва, че въпреки бързата реакция, при пристигането на екип от дирекция „Аварийна помощ и превенция“, змията не е намерена.
Вероятно става дума за смок, който не е отровен, обяснява Илиев и публикува снимка на змията.
Кметът призовава гражданите да внимават, като преминават през района, и ако видят змията, да се обадят веднага на тел. 112.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия