Десислава Иванчева остава в ендокринологията в сградата на Майчин дом на Александровска болница, няма да бъде изписана днес, съобщи бившият пиар на община Младост Петър Кърджилов.
Иванчева ще бъде изписана утре в 14 часа, тъй като днес ще й правят ядрено магнитен резонанс.
Обвинената във взимане на подкуп като кмет на "Младост" влезе в болницата с белезници на ръцете и краката, оковаването й предизвика лавина от възмущение в социалните мрежи и стана повод да излезе на бял свят информацията, че тази практика се прилага в цялата страна при конвой на арестанти до лечебно заведение.
Днес изписват Иванчева в 14 часа от Ендокринологията на ул. "Здраве". Елате, ако не ви е страх от звъна на оковите!, призова по-рано днес във фейсбук общинската съветничка от ДСБ Марта Георгиева.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец