Районът около Националният стадион “Васил Левски” и Министерство на спорта е почистен след погрома снощи.
Столичната ул. "Гурко", която снощи бе арена на сблъсъците между протестиращите футболни фенове и полицията, е даже по-чиста от съседните улици.
На улицата обаче има счупени коли, изтръгнати антипаркинг колчета, изгорял полицейски бус. Стъклата по витрините на Министерството на младежта и спорта са изпочупени.
Градският транспорт се движи нормално.
Заради протеста снощи временно бе затворено движението по бул.“Цар Освободител“ от бул.“Евлоги и Христо Георгиеви“ до бул.“Васил Левски“ и по бул.“Евлоги и Христо Георгиеви“ от Орлов мост до ул.Граф Игнатиев“ Превозните средства се движеха по обходни маршрути.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел