В момента на българо-турската граница няма германски полицаи, които участват в операция на Европейската агенция за гранична и брегова охрана (Frontex) заедно с българските гранични полицаи, потвърдиха от Главна дирекция „Гранична полиция” пред БГНЕС.
Гост-служителите от държавите членки съдействат в работата на българската гранична полиция за два месеца.
След приключването на този срок 10 германски полицаи напуснаха България в края на март.
Поради задължителната карантина при влизане в страната и слабия миграционен натиск засега не се налага пребиваване на нови служители.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен