Фермерският фестивал „От нашата ферма – с любов за вас!“ ще има днес на площад „Александър Батенберг“ в столицата.
Специален акцент на феста ще е дегустация-разпознаване на различни видове фермерско сирене, за победителите са предвидени награди от продукти.
Ще има богато разнообразие фермерски и занаятчийски храни на малки производители от страната: краве, овче, биволско и козе сирене и кисело мляко, кашкавал, мед и пчелни продукти, сладка, занаятчийски хляб, колбаси, печена тиква и тиквени семки, орехи, био вино, био оцет, пирински и други видове чайове и др.
Фермерските шатри ще работят от 10 до 18 часа.
Специалното издание на фестивала за Часа на Земята се организира съвместно от Фондацията за биологично земеделие БИОСЕЛЕНА и WWF България със съдействието на Столична община.
Фестивалът „От нашата ферма – с любов за вас!“ се организира всяка сряда от 10,30 до 17,30 часа пред Министерството на земеделието.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ако сте чужд инвеститор бихте ли заложили на България?
Радев плаши с руски ядрен удар срещу Украйна
Тръмп ще вдига митата на Канада заради дима от горските пожари
Тагарев: Радев върви с бързи крачки срещу националния интерес