Фелдшер от Стражица, Великотърновско, изроди близнаци в линейка, съобщиха от Националната асоциация на работещите в спешна медицинска помощ.
Историята се разиграла късно снощи в сряда вечерта, а родилката не е знаела, че в утробата си носи не една, а две рожби.
Точно тук се появява и медицинското чудо - медикът успява да даде живот на две здрави бебета в извънболнични условия. В медицинската практика раждането на близнаци се смята за рисково и много акушер-гинеколози не поемат риск да израждат такива родилки дори в болнични условия. Вместо това най-често се прилага секцио.
Това е четвъртото израждане на фелдшера от спешна помощ за тази година.
Екипът, който е помогнал за раждането на близнаците, заедно с фелдшера, искат да останат анонимни, съобщават от асоциацията.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17671
2
26.10 2018 в 12:22
-1250
1
26.10 2018 в 09:44
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо