Единият от двамата издирвани българи след наводнението в испанската област Валенсия е открит жив, съобщи Външно министерство.
В консулството ни във Валенсия близките на мъжа са съобщили, че са успели да влязат в контакт с него и той е в добро здравословно състояние.
Няма повече подробности около неговото изчезване.
Знае се, че се издирва още един български гражданин там.
Междувременно от МВнР съобщиха, че нямат потвърждение на появилите се в медии информации, че българка е била открита мъртва следствие на потопа. Властите не са били информирани за това.
Жертвите от наводнението са над 200. Много хора все още се издирват.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел