Певицата Денислава Сашова, по-известна като Диона, коментира индиректно обвинението на Софийската районна прокуратура за шофиране след употреба на кокаин.
"Не бързайте да заклеймявате, съдите и обвинявате. Не знаете много неща за личния ми живот, здравословното ми състояние, за мен като цяло", написа Диона в Instagram.
Преди дни тя бе задържана, след като бе спряна и тествана за употреба на наркотици, а резултатът бе положителен за кокаин. Впоследствие от прокуратурата съобщиха, че певицата е освободена срещу гаранция от 5000 лева.
Днес Диона обясни, че е "съдействала на органите на реда, както е редно".
"Понесла съм отговорност за обвинението, което ми беше отправено. Доколко е основателно, ще се разбере от кръвните ми проби", заключи певицата.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
5
4
27.01 2024 в 14:15
24373
3
27.01 2024 в 12:05
Разбира се , след пробите.
Хайде да и проверим паричките и данъците, за да е всичко изрядно.
На нея и на милия и дилър/партньор
5
2
27.01 2024 в 08:50
525
1
27.01 2024 в 01:08
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други