ДАНС хвана с подкуп служител на Инспекцията по труда

Ивайло Анев 27 March 2014 в 18:35 2811 0
ДАНС хвана с подкуп служител на Инспекцията по труда

В работния си кабинет, при получаване на подкуп, е задържан служител от Регионална инспекция по труда - Разград.

Задържането, претърсването и обискът са извършени от служители на ДАНС, съобщават от пресцентъра на агенцията за национална сигурност.

В съобщението не се уточнява за каква услуга е поискан подкупът.

По случая ще бъде определена мярка за неотклонение, както и ще бъде извършено допълнително разследване.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026