Десетки чували с боклук плават по столичен булевард, се вижда на видео, споделено във Фейсбук групата "Забелязано в София".

Заради големите количества дъжд на различни места в София се образуваха своеобразни "реки и езера". В една от тях, по протежението на столичен булевард вече се носят големи чували с боклук.
Изглежда засега чувалите не пречат значително на движението, но не е ясно дали Столична община (СО) предприема някакви мерки за отводняване и почистване на района.
За днес НИМХ обяви оранжев код в 4 области и жълт код в 19 заради сняг, поледици и силен вятър.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
1705
5
11.01 2026 в 21:57
2252
4
11.01 2026 в 18:15
3000
3
11.01 2026 в 18:07
3747
2
11.01 2026 в 11:58
Европейска работа.
-1243
1
11.01 2026 в 11:29
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други