По-голямата част от читателите на OFFNews са оптимисти, че новата година ще е по-добра от предишната, показа анкетата ни.
Над 38% от отговорилите (729 гласували) смятат, че 2022-ра ще е по-добра от 2021-ва. "Надявам се да е по-добра" отговарят други 29,66% от гласувалите. 4,17 на сто от участвалите в анкетата читатели отговарят, че и предишната година е била добра.
27,70% са песимистите - те споделят, че не очакват промяна към по-добро.
Можете да се включите и в новата ни анкета. Там ви питаме: "Коя е най-важната задача пред правителството на Кирил Петков?"
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел