Уважаваният уролог д-р Владимир Николов е починал след усложнения от Ковид-19 на 31 декември, съобщиха негови колеги от ДКЦ II и Лайф Хоспитал.
Д-р Николов беше един от най-добрите специалисти в своята област. Завършва Медицина през 1988 г. във ВМА във Варна. Работи в областта на детската урология, онкоурология, ендоурология и др.
Колегите му от ДКЦ II написаха:
Напусна ни нашият уважаван колега д-р Владимир Николов - изявен уролог, отдаден на пациентите, добър човек и приятел, любящ баща и съпруг.
Поклон пред паметта му!
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия