Борба с наркотиците: Полицаи намериха топче марихуана на улицата и разследват...

OFFNews 24 February 2026 в 11:17 5874 3
Второ РУ

Снимка МВР

Второ РУ - Благоевград

Любопитно съобщение пристигна днес от пресцентъра на полицията в Благоевград.

5 минути след полунощ на бул. „Джеймс Баучер“ в града полицейски служители на 02 РУ-Благоевград са установили "изхвърлени на земята запалка, листчета за свиване на цигари и полиетиленово топче, съдържащо около 0,99 грама марихуана".

За случая е уведомена Районната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

"Работата продължава", уверяват ни от пресцентъра на полицията в Благоевград.

    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    -1243

    3

    Октим

    24.02 2026 в 12:38

    И каква е “работата“? Всеки се чуди как да си го (топчето) присвои, ли?

    3168

    2

    user4eto

    24.02 2026 в 12:36

    Мексиканските сили за сигурност убиват без да му "цепят басма" - Ел Менчо.
    В същото време нашите "сили за сигурност" намират на земята 0.99 грама марихуана и образуват досъдебно.

    Осъзнавате ли в каква трагикомедия живеем?!?

    2485

    1

    Stoyancho

    24.02 2026 в 12:01

    Как пък случайно го е намерил?
     
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото