Няма да се въвежда вечерен час в София като мярка срещу разпространението на коронавируса. Това обяви зам.-кметът по финансите на столицата Дончо Барбалов по бТВ.
Ако излезем от "червената зона", може да говорим за отваряне на нощните заведения. Но това, което няма да работи през следващите 14 дни, са пиано-баровете, дискотеките, баровете. Ресторантите продължават да работят според изискванията в условията на епидемия, уточни той.
Ако заболеваемостта в столицата продължава да нараства, учениците от гимназиален клас могат да преминат на онлайн обучение, те са по-подготвени да учат дистанционно, а и са с повече социални контакти, обясни зам.-кметът.
Не се предвижда увеличаване на данъците в София, увери Барбалов.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен