Автомобил се запали на АМ ''Струма'' след катастрофа

OFFNews 23 July 2024 в 14:03 3296 1
Полиция

Снимка БГНЕС/НАДЕЖДА ПЕЕВА

Полиция

Автомобил се запали след катастрофа на АМ "Струма" между две коли, съобщи бТВ. Инцидентът е станал след отбивката за Боснек, посока Кулата. 

Движението по магистралата в района на Старо село в посока Благоевград се осъществява в активната лента.

Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, съветват от Агенция "Пътна инфраструктура". Трафикът се регулира от "Пътна полиция".

Все още няма данни за пострадали.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    20472

    1

    случайно прочетох

    23.07 2024 в 15:12

    Тунелите от София до Кресна не са достатъчно осветени, особено този преди Кресна!
    Дано няма и там катастрофи!
     
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две