80-годишна жена дари пенсията си на болницата в Исперих, съобщи bTV.
Със скромната сума жената искала да благодари на лекарите за отношението и човечността и да помогне, доколкото може.
Баба Надие Мехмед е от с. Печеница и от години страда от болки в коленете. Като чест пациент в болницата чула, че се събират дарения за лечебното заведение.
Пенсията си от 250 лв. връчила на управителя на исперихската болница д-р Абдулах Загар навръх рождения му ден.
В Исперих няма официално потвърден случай на коронавирус, но местната болница се подготвя за лечение на заразени пациенти. Средствата ще бъда преведени по сметката на здравното заведение.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни