77-годишна жена е станала жертва на телефонна измама със сумата от 20 000 лева, съобщиха от Областната дирекция на МВР - Бургас.
На 14 юни около 13.45 ч. в Първо районно управление - Бургас е получено съобщение от 77-годишна бургазлийка от ж.к. "Братя Миладинови" за това, че е станала жертва на телефонна измама по класическата схема "пострадал при ПТП близък роднина".
Тя изтеглила сумата от 20 000 лева от банков офис и я предала на непозната жена в района срещу ж.п. гара – Бургас. Работата по случая продължава от служители на Първо районно управление – Бургас.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14359
5
15.06 2016 в 14:52
Познавам доста 77 годишни, както и не малко 5 годишни, които имат повече акъл от теб!
22193
3
15.06 2016 в 09:45
Е, тази направо е влязла в сапунката - напълно заслужено.
И наистина, откъде има толкова пари? Моите родители са пенсионери и не знам да имат повече от двеста лева в банката. Откъде идват тия хилядарки?
83938
2
15.06 2016 в 09:07
Виновни са тези, които не са им спрели достъпа до големи суми овреме.
35598
1
15.06 2016 в 08:53
Само не схващам как ги целят все такива с 4-5цифрени суми сред иначе бедните пенсионери!
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо