В София започна извършването на обработки със смеси срещу заледяване по всички трасета на обществения транспорт в районите на Столична община. На терен към момента са 123 стегопочистващи машини.
В район Витоша се извършва и обработка на основни улици, както и стръмни участъци в кварталите, съобщиха от Московска 33. В планината се опесъчават двата пътя „Драгалевци – Алеко“ и „Бояна – Златните мостове“.
В момента градският транспорт се движи при зимни условия по обичайните си маршрути.
Очаква се снеговалежът да продължи, от СО напомнят на всички шофьори да карат с автомобили, оборудвани за движение при зимни условия, и да шофират внимателно и със съобразена скорост.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен