„Софийска вода“ временно ще прекъсне водоснабдяването в части на столицата утре, съобщиха от дружеството.
Заради пресвързване на уличен водопровод по бул. „Рожен“, кв. „НПЗ-Военна рампа“ се налага спиране на водоподаването от 09:00 до 21:00 часа на кв. „Илиянци“, кв. „Требич“ и с. Мировяне.
Във връзка с прекъсване на уличен водопровод по бул. „Александър Стамболийски“ в ж.к. „Разсадник Коньовица“ се налага спиране на водоподаването от 09:00 до 21:00 часа на ж.к. „Зона Б-19“ - района между бул. „Константин Величков“, бул. „Тодор Александров“ и бул. „Инж. Иван Иванов“, ж.к. „Разсадник Коньовица“ - района между бул. „Александър Стамболийски“, ул. „Атон“, ул. „Позитано“ и бул. „Константин Величков“.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на „Софийска вода“ АД на телефон 0800 121 21 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството.
„Софийска вода“ АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания. Друг начин е да се възползват от безплатната услуга за известяване чрез СМС.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кремъл щастлив, че Тръмп не го смята вече за пряка заплаха
София е в топ 5 за евтин туризъм на канадски портал
Манол Глишев: Днешните протестиращи са хора, които не се задоволяват с малко (видео)
Ню Йорк Таймс: Зеленски отслаби надзорниците в държавните компании и създаде условия за корупция