Пино спечели, Дюмулен фаворит за Джирото
Кинтана поведе в Джирото след тоалетна война
Дюмулен разяри съперниците си
Американец спечели в Доломитите, Дюмулен запази розовата фланелка
24 май 2017 в 21:11 455 0
След куп изпуснати шансове Пиер Ролан спечели етап от Джирото! Французинът финишира първи с време 5 часа, 42 минути и 56 секунди в дистанцията от 219 километра от Тирано до Канацей. Асът на Cannondale-Drapac го направи по великолепе
23 май 2017 в 18:09 584 0
Винченцо Нибали от тима на Бахрейн-Мерида хвърли в екстаз италианските фенове на колоезденето, като спечели първата етапна победа за страната си в юбилейното 100-но издание на Джирото. Нибали, който е един от фаворитите
21 май 2017 в 19:09 593 0
Боб Юнгелс спечели 15-ия етап от колоезната обиколка на Италия "Джиро Д'Италия". Състезателят на "Куик Степ" изпревари с финален спринт колумбиеца Наиро Кинтана по 199-километровия от Валденго до Бергамо. Трети завърши фр
20 май 2017 в 20:51 634 0
Холандският състезател Том Дюмулен спечели 14-ия етап и увеличи преднината си в генералното класиране на тазгодишното издание на колоездачната обиколка на Италия - Джиро д'Италия. Дюмулен доминира по време на изкачван
19 май 2017 в 18:23 541 0
Колумбийският колоездач Фернандо Гавирия от отбора на Куик Степ спечели с бесен спринт 13-ия етап от Обиколката на Италия между Реджо Емилия и Тортона (167 км). Той регистрира четвъртата си етапна победа в своето първо съ
19 май 2017 в 13:51 469 0
Лоша новина за феновете на колоезденето. Лидерът на "Скай" Герант Томас се отказа от Джирото заради болки, получени след катастрофата в неделя. Заспал полицай с мотор спря в лентата и предизвика страхотно меле. Томас пр
18 май 2017 в 19:28 557 0
Фернандо Гавирия (Quick-Step Floors) взе трета етапна победа в дебютното му състезание от Гранд Тур. Колумбиецът издуха останалите спринтьори в етап номер 12 на Джирото. 22-годишният ас, който победи малка група в етап номер 3 и ма
17 май 2017 в 12:01 614 0
Белгийският колоездач от отбора Лото-Джъмбо Виктор Кампенартс използва участието си в юбилейното издание на Обиколката на Италия, за да си уреди среща с мечтаната жена. Състезателят изписа на гърдите си с маркер надпи
16 май 2017 в 22:15 578 0
Холандецът Том Думулен облече розовата фланелка за лидер в колоездачната обиколка на Италия, след като спечели индивидуалното преследване по часовник и оглави генералното класиране с огромна разлика. Състезателят н
15 май 2017 в 09:06 1054 0
Стартът на вчерашния девети етап в Джирото беше белязан с жестока катастрофа, в която участва и мотоциклет на полицията. Този сблъсък сложи и край на участието на съотборниците Герант Томас и Микел Ланда от Скай, както
14 май 2017 в 21:15 712 0
Наиро Кинтана спечели деветия етап от колоездачната обиколка на Италия и взе розовата фланелка за лидер на Джирото. Стартът беше белязан с катастрофа, в която участва и мотоциклет на полицията. Този сблъсък сложи и кр
13 май 2017 в 21:01 661 0
Испанецът Горка Исагире спечели 8-ия етап от колоездачната Обиколка на Италия, а състезателят от Люксембург Боб Юнгелс запази лидерството в генералното класиране. Днешният етап беше с дължина 189 километра от Молфета д
12 май 2017 в 19:18 674 0
Калеб Юън спечели с фотофиниш седмия етап от Джирото. Австралийската надежда на Orica-Scott победи буквално с милиметри колумбиеца Фернандо Гавирия (Quick-Step Floors) и белгиеца Сам Бенет (Bora-Hansgrohe). Тримата финишираха едновременн
12 май 2017 в 15:46 557 0
Уникална надпревара ще има по река Дунав на 8-ми и 9-ти юли т.г. 15 аматьори колоездачи ще стартират в 550-километро трасе по веломаршрута, следващ северната граница на България - "Дунав Ултра". Целта им ще бъде да изминат раз
11 май 2017 в 22:59 765 0
Българинът Мартин Папанов спечели тазгодишното четвърто издание на силния международен колоездачен тур "Мемориал Димитър Янков", кръг от световната купа. Лидерът на националния ни младежки отбор финишира с основната
11 май 2017 в 18:20 656 0
Силван Дилие (BMC Racing) спечели първа победа в Джирото! Швейцарецът финишира пръв в днешния етап номер 6. Дилие се наложи във финалния спринт над белгиеца Яспер Стуйвен (Trek Segafredo) и австриеца Лукас Постлбергер (Bora-Hansgrohe). Три