НАЧАЛО / Спорт
17 април 2017 в 09:39 5566 0
Месут Йозил е отказал да стане най-богатият футболист в света миналото лято. Китайски гранд му пратил оферта за 100 милиона паунда за 5-годишен договор. Той я отказал след 3 минутки размисъл. Разкритието немският халф нап
17 април 2017 в 09:14 500 0
Вратарят на Борусия Дортмунд Роман Бюрки страда от безсъние след атаките с взривове срещу клубния автобус преди мача от Шампионската лига срещу Монако във вторник. Три бомби гръмнаха в близост до превозното средство
17 април 2017 в 08:52 442 0
Холандските грандове Фейенорд и Аякс продължават гонитбата за титлата в местната Ередивизие. Водачът Фейенорд не сбърка при домакинството си на Утрехт и три кръга преди края на сезона запази аванса си от 1 точка пред А
16 април 2017 в 21:00 3020 0
Мачът от френската Лига 1 между Бастия и Лион беше прекратен след първата част при 0:0 заради проблеми с феновете на домакините от Корсика. Те първо нахлуха на терена на загрявката и започнаха да удрят, ритат и блъскат фу
16 април 2017 в 20:47 997 1
Белгийският страж на Челси Тибо Куртоа не застана на вратата по време на решителния мач с Манчестър Юнайтед от 33-ия кръг на английската Висша лига и мнозина се запитаха "Защо?". Оказа се, че той се е контузил по време на с
16 април 2017 в 19:53 898 0
Манчестър Юнайтед победи с 2:0 в домакинството си на Челси в двубой от 33-ия кръг на английската Висша лига. Възпитаниците на мениджъра Жозе Моуриньо доминираха през целия мач и заслужено спечелиха срещата. Първото полув
16 април 2017 в 18:05 634 0
Бившият финансов директор на Левски Константин Баждеков, който наскоро бе освободен от този пост на "Герена", може да заеме шефски пост в Локомотив Пловдив, твърди вестник "Марица". Назначението му е по предложение от бо
16 април 2017 в 17:25 2477 0
Ливърпул успя да победи трудно с 1:0 в гостуването си на Уест Бромич Албиън в двубой от 33-ия кръг на английската Висша лига. Мърсисайдци успяха да отбележат в края на първото полувреме. Роберто Фирмино се оказа най-съобра
16 април 2017 в 16:05 598 0
Димитър Бербатов е говорил с мениджъри на Съндърланд, но преговорите в крайна сметка са пропаднали. Българският нападател, който не е играл от близо една година сподели пред "Скай Спортс", че е имал амбиции да се завърне
16 април 2017 в 13:20 2423 0
Със своите 4 гола във вратата на Локомотив Пловдив Божидар Краев до момента е голмайстор на Левски за този сезон. Младият талант вече има 8 попадения в сметката си, които се оказаха достатъчни за да стигне до първото мяст
16 април 2017 в 11:40 747 0
Полузащитникът на панамския национален отбор и клубния тим Арабе Унидо - Амилкар Енрикес е прострелян до смърт. Той станал жертва на стрелба от автомобил, близо до град Нуево Колон. Малко след инцидента 33-годишният футб
15 април 2017 в 23:37 775 0
Барселона победи Реал Сосиедад с 3:2 в мач от 32-ия кръг на Примера дивисион. Зрителите на "Камп Ноу" станха свидетели на голов трилър в края на първото полувреме. Голеадата през първото полувреме започна в 17-ата минута. Мо
15 април 2017 в 21:25 798 0
Манчестър Сити победи с 3:0 гостуването си на Саутхемптън в двубой от 33-ия кръг на английската  Висша лига. В 55-ата минута след центриране от корнер на Давид Силва, Венсан Компани се оказа най-съобразителен и засече с глав
15 април 2017 в 19:12 1279 0
Реал Мадрид победи Спортинг Хихон като гост с 3:2 в мач от 32-ия кръг на испанската Примера дивисион. С почти изцяло резервен състав, "белите" изкопчиха успеха на стадион "Ел Молинон" с гол на Иско в 90-ата минута. Oще в 14-ата м
15 април 2017 в 18:30 711 0
Дунав победи като домакин Черно море с 1:0 в мач от втория кръг на плейофите за титлата в Първа лига. На стадион "Лудогорец Арена" в Разград русенци продължиха серията си от вече 8 мача без загуба в шампионата. Единствения
15 април 2017 в 18:12 514 0
Шампионът и лидер в Серия А Ювентус постигна изключително ценна победа като гост на Пескара с 2:0 в двубой от 32-ия кръг и се откъсна на осем точки пред втория Рома шест кръга преди края на сезона. "Бианконерите" гонят исто
15 април 2017 в 17:00 2777 0
Здрав скандал и сблъсъци между българи и чужденци се разрази в съблекалнята на Монтана веднага след домакинското поражение от Славия с 3:4. Футболистите на треньора Атанас Джамбазки водеха с 3:1 до 62-ата минута, но в край
15 април 2017 в 16:23 552 0
Тотнъм се справи без проблеми с Борнемут. Лондончани победиха с 4:0 в първи двубой за днес от 33-ия кръг на английската Висша лига. "Шпорите" не срещнаха съпротива почти през целия мач. Първият гол падна в 16-ата минута. Крис
15 април 2017 в 15:28 534 0
Интер и Милан не се победиха и завършиха 2:2 в 166-ото издание на дербито на главния град на Ломбардия от поредния 32-и кръг в Серия А. "Нерадзурите" водеха с 2:0 след първите 45 минути, но Милан стигна до равенството с късен щур
15 април 2017 в 15:25 1811 0
Футболен клуб "Евертън" забрани журналисти от в. "The Sun" да посещават мачовете и тренировките на клуба след коментарен текст на редактора Келвин Макензи за полузащитника Рос Баркли. Редакторът сравни Баркли, който е от