Шотландец със странна татуировка след загубен спор

OFFNews 30 март 2017 в 19:37 2673 0

Футболен запалянко на Шотландия си направи  татуировка след странно обещание. Новината е на Евроспорт.

Калъм Стронг гледал с приятели световната квалификация на любимия отбор срещу Словения. Фенът споделил пред компанията, че пускането на резервата Крис Мартин е глупаво.

Завързал се спор. Калъм обещал да татуира името на нападателя Крис Мартин и фразата Viva la Vida, ако влезлият като смяна футболист отбележи гол.

Националът се появи в игра в 82-ата минута. Само 6 минути по-късно той отбеляза и гола за успеха 1:0, припомнят авторите.

Като истински мъж Стронг направил татуировката като добавил и бонус - датата на мача и резултата. "Не съжалявам, че загубих спора. Получи се смешно. Не знам дали Крис е чул за моята татуировка. Сега се сещам, че мога да я украся с негов автограф", каза запалянкото.

Иначе Шотландия събра след 5 мача актив от седем точки и заема едва четвърто място в група F на квалификациите.