Милан с нова издънка срещу Кротоне без Сашо Тонев

OFFNews 30 април 2017 в 18:35 2110 0

Милан стигна само до равенство 1:1 в мач от 34-ия кръг на Серия А срещу борещия се за оцеляване Кротоне, в който играе българският национал Александър Тонев. Той обаче остана на пейката цял мач.

Възпитаниците на треньора Винченцо Монтела имат скромните две точки в последните си три мача и по този начин сериозно рискуват класирането си в Лига Европа.

В 6-та минута Кротоне поведе в резултата след продължителна атака, която завърши с подаване на Андреа Налини към Марсело Трота, който се оказа на стрелкова позиция и мигновено разстреля младия страж Джиджо Донарума - 1:0.

Милан успя да изравни в 50-ата минута. За пореден път защитник се разписа, като този път автор на попадението бе Габриел Палета след разбъркване в наказателното поле.

Палермо - Фиорентина 2:0

Дербито между Интер и Наполи ще се играе тази вечер от 21:45 часа на стадион "Джузепе Меаца".