Интер открадна точка от Милан

OFFNews 21 ноември 2016 в 00:59 2406 0

Отборът на Интер разплака Милан в дербито от 13-ия кръг на Серия А, след като стигна до 2:2 в добавеното време на мача на "Сан Сиро".

В герой за "нерадзурите" се превърна Иван Перишич, който донесе точката на тима си. Домакините могат да съжаляват за изпуснатата победа, след като на два пъти излизаха напред в резултата чрез Сусо в 43-ата и 58-ата минута.

Антонио Кандрева пък вкара първия гол за Интер в 53-ата минута. Така двата тима регистрираха 67-о равенство помежду си. Интер пък продължава да има предимство в двубоите с Милан, като е спечелил 77 пъти срещу 75 успеха на "росонерите".

Така двата тима прибавиха по точка в актива си, акто Милан остава на 3-ото място в класирането с 26 спечелени точки. Интер пък вече е 11-ти с 18 точки в актива си.

Двубоят на "Сан Сиро" беше проследен на живо от трибуните от голяма група български фенове на "росонерите", които със сигурност са останали доволни от трилъра на терена и емоцията, но не и от резултата.