"Императора" Божинов започна да къса мрежи в Китай

| ПОСЛЕДНА ПРОМЯНА 16 март 2017 в 15:389241

Валери Божинов отбеляза своя първи гол в китайската лига. Самопровъзгласилият се за "Императора" нападател успя да се разпише, с което помогна на тима си Мейджоу Хака да постигне първа победа през тази календарна година в първенството.

Тимът на Божинов победи като домакин с 2:1 водения от легендата на Ювентус Чиро Ферара отбор на Улхан Зал.

Това беше втори официален мач за бившия национал, който отиде във втородивизионния китайски клуб от белградския Партизан срещу 1 милиона евро годишна заплата.

Дебютът на Валери беше в неделя, в който българинът игра 74 минути при поражението на Мейджоу Хака с 0:2 от Далиен Аербин.