Ювентус по график към поредната титла (видео)

OFFNews 22 януари 2017 в 16:05 2956 0

Ювентус се върна към шампионския график. У дома тимът на Алегри надделя с 2:0 над Лацио. "Бианконерите" стартираха ударно срещата.

Още в 5-ата минута Пауло Дибала откри резултата с удар от движение. Само четвърт час по-късно Гонсало Игуаин на практика сложи точка на спора с нов гол за домакините. После попадение на 90-милионната покупка беше правилно отменено за засада.

Така Юве записа 27-ма поредна победа у дома в първенството и в пети домакински двубой от началото на сезона опази вратата си. С успеха "старата госпожа" събра 48 точки и остава сигурен лидер. Наполи и Рома имат по 44, но бившият тим на Марадона е с мач повече. Лацио регистрира първа загуба за 2017 г., но въпреки това запазва 4-та си позиция с 40 т.