Националната библиотека „Св. св. Кирил и Методий“ навършва 142 години. Тържественото отбелязване на годишнината е днес от 16.00 часа, пред сградата на библиотеката.
„Тази година организирахме и проведохме повече онлайн-изложби, виртуални събития в сравнение с всяка друга.
През настоящата година се гордеем със създаването на нови читателски места за хора с двигателни и зрителни затруднения.
Да бъдат затворени за библиотеките е прецедент. Това е един от парадоксите на настоящата Covid криза.
Посетете нашите онлайн канали, за да споделим заедно събитието“, апелира във видеообръщение директорът доц. Красимира Александрова.
На страницата на библиотеката са публикувани виртуални поздравителни адреси.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни