Три от най-популярните алтърнатив метълкор родни банди ще забият в столичния клуб "Строежа" на 21 октомври.
Обща сцена ще делят This Burning Day, Dash the Effort и 40 days later.
Участието на This Burning Day е своеобразна загрявка и част от трескавата подготовка за издаването на предстоящото им EP.
За Dash the Effort това е първи концерт в София след този на метъл фесивала Wacken Open Air тази година. Това ще е и последен концерт за бандата преди да влязат в студио за записите на албума им.
40 days later пък се завръщат на сцена след изестно отстъствие и с почти нов състав.
Билети може да намерите в мрежата на Eventim на цена от 7 лева, като в деня на концерта пропуските ще струват 10 лева.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел