Deep Purple влиза в студио, за да запише новия си, 19-и, албум. Новината съобщи легендарната британска група на сайта си на 20 януари.
Последният им албум е от 2005 година (Rapture of the Deep).
По план студийните записи ще продължи до края на това лято. През това време групата няма да има концерти.
Знаем, че ще разочароваме някои от феновете си това лято, но с огромно нетърпение очакваме нашето есенно-зимно турне, което ще продължи със световно турне с нашия нов албум през 2013 година, написа на вокалистът на групата Иън Гилън.В основаната през 1968 година група днес влизат Гилън, китаристът Стив Морс, пианистът Дон Ейри, басистът Роджър Гловър и барабанистът Иън Пейс. Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен