Догодина няма да има събор на Рожен. Това обяви кметът община Смолян Николай Мелемов, цитиран от Дарик.
"Имаше много хора, това е добре за развитието на туризма в региона. Надявам се, че са доволни и хотелиерите, както и ресторантьорите”, посочи той.
Все пак кметът е категоричен, че събор догодина няма да има.
Над 200 000 души посетиха тазгодишния събор.
По време на заключителната пресконференция след края на събора стана ясно още, че по време на събитието служители на НАП са санкционирали 17 от 18-те ресторанта.
Данъчните инспектори са направили 53 проверки и са съставили общо 25 акта.
Най-честото нарушение е било за неиздаване на касова бележка или несъответствие на маркираното и наличността в касите.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18796
5
22.07 2016 в 08:53
24551
4
22.07 2016 в 07:56
69999
3
21.07 2016 в 23:59
Така е, тази година освиркват шефката на НС, а догодина.......няма как да ви позволят да освирквате г-жа Президентшата, ами да.....не ме гледай така умно...тя ще е, или ......сталинка....какая же разница......
18311
2
21.07 2016 в 23:42
18236
1
21.07 2016 в 22:51
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му