Вижте къде ще спира токът в област Перник в периода 7-11 август (Всички адреси)

OFFNews Последна промяна на 05 август 2017 в 10:00 1459 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Перник, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07 - 11 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Пернишка област

Община Брезник  

На 07.08.2017 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./ - Банище

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Билинци
На 07.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Брезник: Фец Натурекс

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брезник; Бутроинци; Видрица: Видрица, Парцел VIі-94В, Кв. 17; Врабча: УПИ VIі-62, 61, Кв. 12; Гърло, Общ. Брезник;

На 09.08.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Долна Секирна

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долни Романци;

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ездимирци: УПИ III-179, Кв. 32; Конска: УПИ III-202, Кв. 6

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 12.08.2017 г. /08:00 - 14:30 ч./ - Кошарево

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Красава

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кривонос; Мракетинци; Муртинци; Неделково: Мах. Недялкови Ханове; Парамун: Мах. Парамунска чука, ТП Парамунска чука, УПИ-V, Кв. 15; Проданча; Ребро

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Режанци

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Трън: 9Ти септември, Възраждане, Георги Димитров, Денчо Знеполски, Захари Иванов

На 08.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 10.08.2017 г. /08:45 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Филиповци

Община Перник  

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Вискяр
За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, УПИ І-51 Кв. 14

На 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Големо Бучино: Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Гълъбник: Кв. 25 УПИ XIII-353, УПИ VIі-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Драгичево: V-14, Кв. 83, VIі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни връх, Янтра

На 09.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Драгичево: V-14, Кв. 83, VIі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Бор, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Здравец, Ивайло, Лебед, М. Копринено Орище ПИ 324, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Мрамор, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Реката, Република, Сава Асенов, Серимеж

На 08.08.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Драгичево: Александър Боянов, Александър Танев, Владайска, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Копринено Орище, Здравец, М. Копринено Орище ПИ 324, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Оборище, ПИ 020003, Реката, Сава Асенов

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ - Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49

На 08.08.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Кладница: Хижа Селимица

На 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Мало Бучино: Люлин/2-ра/

На 09.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Мърчаево: 10-та

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ - Перник: Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар

На 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Перник: Бучински път

На 07.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Перник: Изток, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ - Радомир: Върба, Райко Даскалов

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Старо село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVIі-XXVIII Кв. 12, Мах. Дукова

На 09.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ - Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Егреците

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Чуковец, Общ. Радомир

Община Радомир  

На 09.08.2017 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./; на 10.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Владимир: ПИ 149 Кв, 14; Долна Диканя; Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-ст Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ II-26, УПИ Хі-34, Кв. 1; Друган: VI-485, Кв. 45, Чачулова Махала; Кондофрей, Общ. Радомир; Радомир: Антим I, Априлско въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети март, Хан Омуртаг; Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ ІX-1083, 1084; Червена Могила

Община Трън  

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бераинци; Бохова: УПИ-Х|-148; Главановци, Общ. Трън; Джиновци;

На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долна Мелна

На 10.08.2017 г. /09:00 - 20:00 ч./ - Ездимирци: УПИ III-179, Кв. 32

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Забел
Зелениград: Парцел III-253, Кв. 40
Лешниковци
Милославци: УПИ V-71, Кв. 18

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Насалевци

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Рани луг: П-Л XXI-235, Кв. 7

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Рани луг: П-Л XXI-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Реяновци

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Слишовци

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Стрезимировци: 56

На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Стрезимировци; Трън: 8Ми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Тураковци; Цегриловци: ПИ 197; Ярловци.