"Топлофикация - София" казва как ще обезщети абонатите без парно

OFFNews 15 February 2017 в 08:05 4606 1

„Топлофикация – София” днес представя механизма, по който ще обезщети абонатите си за дните, в които ги остави без парно и топла вода след авария.

Припомняме, че миналата седмица голяма част от столичните квартали бяха без парно заради авария.

В момента тече отчет на общите топломери в абонатните станции, който се извършва в присъствието на упълномощено лице, домоуправител или представител на етажната собственост.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    83938

    1

    El Commandante

    15.02 2017 в 08:29

    Ще им изпратят посланието написано с високи тридесет фута букви на върха на Планините Квентулус Квазгар в страната Севорбеупстри от планетата Прелиумтарн, трета поред от слънчевата система Зарс в Галактически сектор QQ7 Активно J Гама. Пазено от Лачествения Вантрашел от Лоб.

    Ако се сещате...
     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на