Правителството одобри мярката за отлагане на плащането на концесията за първата половина на 2020 г. за летищата във Варна и Бургас.
Срокът се удължава с още 150 дни, като вноската е отложена до 30 юни 2021 г. Предишният път бе отложена от 31 юни 2020 г. за 31 януари 2021 г.
Прилагането на тази мярка е наложителна с оглед справянето с тежките последици за дружеството от продължаващата пандемия от COVID-19 и предприетите мерки за ограничаване на разпространението й, които оказват негативно въздействие върху финансовото състояние на дружеството, оператор на летищата във Варна и Бургас, добавиха от Министерски съвет.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец