Отсечката между Чирпан и Стара Загора на АМ "Тракия", заради която се образуват кошмарни задръствания по пътя към морето, ще бъде пусната до края на юли.
Това заяви председателят на Агенция "Пътна инфраструктура" Апостол Минчев по БНТ. Проблемите са няколко. На първо място организационни въпроси, касаещи фирмите подизпълнители, на второ място - имаше от една от фирмите некачествено изпълнение, дължащо се на неспазване на технологии, на несъгласувани с нас материали. И на трето място, затрудненията, идващи от временни метеорологични условия", обясни Минчев.
По думите му ремонтът ще струва около 90 милиона, гаранцията е две години.
След Стара Загора в посока Бургас също ще се прави подобен ремонт, но може би догодина.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец