Бившият капитан на националния ни отбор по футбол Ивелин Попов заяви, че българските футболисти, които играят в чуждестранни клубове са по-добре подготвени от тези у нас.
"Тези "младите", както ги наричаме, не трябва да влизат в националния по изкуствен път. Защо младите не правят трансфери в чужбина. Имаме седем човека, които играят извън България и със сигурност са по-добри от нашите.
Един играч на моите години в Турция тича по 12 километра, а у нас са по 8 километра", каза Попов пред НОВА.
"Още декември месец изказах доводите си. Един път, след като си дадеш дума - не е редно, не можеш да се отмяташ", заяви Ивелин за отказването си от националния отбор.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен