Всички испански региони са се споразумели да разпоредят затваряне на нощните клубове и забрана на
пушенето в открити зони, когато е невъзможно да се поддържа безопасна дистанция.
Това са част от мерките, чиято цел е да се овладее нарастването на броя на заразените с новия коронавирус, обяви днес министърът на здравеопазването Салвадор Иля, цитиран от Ройтерс и БТА.
Испанският здравен министър прикани на едно място да не се събират над 10 души и предупреди особено младите хора да не си правят срещи на открито, за да пият алкохол.
През последните дни броят на заразените с COVID-19 в Испания нараства и вчера достигна 337 334 от началото на пандемията.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни