Коментар на лидера на "Нормална държава" Георги Кадиев, публикуван в личния му профил във Фейсбук.
На път сме да изгласуваме най-безсмислените промени в Избирателния кодекс.
Направихме изборите задължителни, обаче без стимули и наказания. Тоест, не са задължителни.
Направихме квадратче "не гласувам за никой". Ще се брои за валиден глас, обаче няма да се брои за никоя партия, нито ще влиза в базата, която определя 4%-я праг. Е, за кое е валиден?
Направихме секции само в посолства и консулства, ама може до 50 секции и извън тях. Що точно 50, никой не казва.
Направихме машинно гласуване, обаче пари за машини няма, затова само за 500 секции. Само в София секциите са 1500.
Направихме електронно гласуване, обаче евентуално от 2018. А по-евентуално след това.
Референдум и избори може да са в един ден, може и да не са. Каквото му скимне на президента.
Прецакахме преференциите за местните избори.
Искаха да направят изборен кодекс за служебна победа на ГЕРБ.
Стана боза.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24551
4
02.05 2016 в 11:10
19859
1
27.04 2016 в 18:31
А иначе е много свястна жена, обичам я, ама за ей такива приказки стават семейните кавги.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие