След месец терапия Селена Гомес излиза от психиатричната клиника, в която влезе заради нервен срив, съолщана Cosmopolitan.
Феновете спекулират, че причината за нервната криза е новата любов на Джъстин Бийбър - Хейли Болдуин.
26-годишната актриса влезе в специализирана болница на Западния бряг, където се подложи на диалектическа поведенческа терапия. Тя е описвана като терапия, която повлиява различни психически нарушения.
Преди година тя преживя бъбречна трансплантация. Нервният срив последва след като изследванията на звездата показали много ниски стойности на белите кръвни телца. В края на септември тя постъпи в клиника в Лос Анджелис, за да се установи причината за резултатите.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни