Кейт Мидълтън и принц Уилям обявиха кога очакват раждането на третото си дете, съобщи "Express". Петия престолонаследник на Англия трябва да се роди през април.
Бременността на херцогинята бе обявена по-рано от планираното от кралския двор, защото отново бе съпроводена със сериозно неразположение, което я принуди да се оттегли от публичния живот за известно време.
Тежкото сутрешно гадене (hyperemesis gravidarum) съпътстваше бременността на Кейт и с принц Джордж, и с принцеса Шарлот.
Поради неразположението си херцогинята на Кеймбридж се оттегли от задълженията си за повече от месец. А принц Уилям сподели, че съпругата му се чувства изключително зле и търси решение в билките и старовременните методи.
Първата официална появява на Кейт бе на прием за Деня на психическото здраве. Това е една от инициативите, на които херцогинята бе най-отдадена.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Любомир Дацов: Целият финансов свят знае накъде отиваме
Димитър Стоянов: България спира оръжието за Украйна
Доцова говори с шефа на американското посолство за отпадане на визите за САЩ
Димитър Стоянов: България спира оръжието за Украйна