След десет години заедно на сцената дуото Павел и Венци Венц се разделя, съобщи Венци в интервю за предаването "Събуди се" на Нова тв.
Новината той обяви по повод първия си самостоятелен концерт и каза, че е подготвил много нова музика.
"Ерата на Павел и Венци даде своя хляб и своята сол. С Павел изпитваме топли емоции (един към друг), които ще продължат най-вероятно вечно, но е време да тръгнем по собствени пътеки и да покажем на хората собствените си нюанси", каза Венци.
Павел също тръгва по собствен път, винаги ще го подкрепям, винаги знам, че е човекът, на който можем да пуснем музиката си, за да си дадем мнение", добави изпълнителят. Първата му самостоятелна песен излиза на 1 декември и се казва "Давам".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24373
2
19.11 2023 в 09:10
2878
1
19.11 2023 в 00:25
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии