Затягат противоепидемичните мерки в Пловдив от понеделник по решение на областния щаб.
Заведенията и казината ще работят при запълване на 50% от капацитета им и ще могат да обслужват клиенти най-късно до 23.00 ч.
Властите в областта забраняват допускането на непълнолетни без придружител в големите търговски обекти. Полицейското присъствие там ще бъде засилено.
По маршрутите на най-натоварените линии на градския транспорт пък ще бъдат пуснати повече коли, за да може да се спазва необходимата дистанция между пътниците, съобщи Нова тв.
Данните сочат, че към момента 50% от интензивните легла в болниците са заети. Приетите пациенти са общо 506, 36 от които са деца. Двама от най-малките пациети са в интензивни отделения. 16 от настанените в лечебни заведения деца са на възраст под 1 годинка.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Борисов: Аз като станах за първи път премиер, нямаше мантинели (видео)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)