Два имунизационни пункта ще работят в София днес. Те ще приемат желаещи да се ваксинират срещу COVID-19 до 17.00 часа, съобщиха от Министерството на здравеопазването.
Единият от пунктовете е в МБАЛ "Княгиня Клементина". Той отваря в 10.00 часа и ще работи със същите часове на 2 и 3 януари. Другият пункт за ваксинация е в Центъра за спешна медицинска помощ. Той започва работа в 9.00 часа и също ще приема пациенти на 2 и 3 януари.
В неделя и в понеделник ваксинации ще бъдат правени и в медицинския център на УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов" - от 8.30 до 18.30 часа. На 3 януари желаещите могат да се имунизират и в болницата на МВР - от 8.00 до 16.00 часа.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел