Агенция "Медицински надзор" започва проверка по случая с 4-годишното дете, което почина в многопрофилната болница в Добрич в неделя. Това съобщиха от здравното министерство.
От лечебното заведение също извършват проверка как се е стигнало до смъртта на момиченцето.
По информация на неговия баща, детето е било прието по спешност в болницата, силно обезводнено в резултат на вирусно заболяване.
От лечебното заведение обясниха, че детето е било в увредено състояние и въпреки усилията на медицинските екипи, на следващия ден е настъпил фатален изход.
Според семейството на момиченцето лекарите са действали немарливо.
По случая е започнала и проверка на прокуратурата.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни